Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-10 14:23:03

Jowi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 1300
Punktów :   

Typ...

Jakim typem jesteście na ikariam...?!

Handlarze- ceny przesadne, opłaca się, bo zarabiacie milion wyciskając każdy grosz...
Farmerzy(?)- "farmić- to Wasze motto. Korzyści, że cód miód, więc cóż w tym dziwnego...?
Pomocni, że strach- chętnie dadzą surowce za darmo...no co? mają dużo... "na pomoc! Atakują mnie"- kiedy przyjdzie taka wiadomść od razu pędzą, by pomóc!
Mścicele- Farmią,  gdy tylko ktoś ic zaatakuje jeden, jedyny raz. Nie odpuszczą dopóki nie "wygonią" z gry.
Budowniczy- budynki, poziom, cód, miód i orzeszki...
Zbieracze...Surowce najważniejsze, pieniądze zresztą też. Załują ich baaardzo, baaardzo, baardzo...baaardzo...


A właśnie...nasz sojusz powiinien być na coś nastawiony. Wybierzcie coś z tego lub dopiszcie sami! :]

Offline

 

#2 2008-06-10 15:14:26

sandra360

Mistrz!

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 103
Punktów :   

Re: Typ...

ja wybralam budowniczy ale nie bede sie tylko tym zajmowac !! to jet tylko cel nadrzedny na ktorym sie glownie skupie !! a jesli chodzi o sojusz to powinien byc ... no nie wiem jak to powiedziec taki ogólny !! kazda osoba powinna miec jakas funkcje !! ale przyda nam sie tez jakas osoba no niewiem nazwijmy go np. wodz i on powinien miec najwieksza armie na ktora kazdy by sie skladal !! I ta osoba mialaby obowiazek wysylac ta armie do wszystkich ktorzy by ja potrzebowali !!raz na tydzien skladka od wszystkich ( nie musi byc duza ) i co tydzien ta osoba skladalaby raporty ile ma wojska i czy gdzies ja w danym tygodniu wyslala !!!!! wtedy moglibysmy kazdemu z sojuszu pomoc !!!! co wy na to ???? jesli mam byc szczera chcialabym byc taka osoba

Offline

 

#3 2008-06-10 15:18:12

Jowi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 1300
Punktów :   

Re: Typ...

Świetny pomysł. Jestem za... Myślę, że powinnaś go dać do działu skargi/propozycje!

Offline

 

#4 2008-06-11 18:26:02

Strelok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Typ...

Naprawdę dobry pomysł.


Też jestem budowniczym. Lubię mieć wysokie levele, bo lubię widzieć jak surka przybywa w b. szybkim tempie. Wolę do czegoś (4 miasta) dojść sam, bez konfliktów, niż narobić sobie wrogów.

Offline

 

#5 2008-06-11 18:28:43

Jowi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 1300
Punktów :   

Re: Typ...

A ja powiem tak: dla mnie budowniczy to sprawa pierwsza, ale barsdzo lubię też mieć duużo surowów- żal mi ich potem wykorzystać. Nawet nie chcę na bazarze kupować- mimo, że mam ponad 1k złota... Ale i farmić lubię jak mi czegoś brakuje. Co to, to nie- aniołkiem na pewno nie jestem.

Offline

 

#6 2008-06-25 21:52:49

Smirnov

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Typ...

Więc tak, do mnie pasuje na pewno budowniczy oraz po trochu mściciel
Lubie mieć wysokie poziomy budynków, wydaje sporo surowców i również dużo kupuję, ale ciągle mi ich brakuje
Jeśli ktoś mnie zdenerwuje, to potrafię się długo mścić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumowagrasuperbakugan.pun.pl www.arena-naruto.pun.pl www.vgaming.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.cafemaxots.pun.pl